O mnie

Nazywam się Bartosz Kubera a BMK Studio jest moją autorską pracownią witraży oraz szkła artystycznego. Pracownię założyłem by móc świadczyć swoje usługi na podstawie doświadczenia, które zbierałem na przestrzeni lat.

Uczęszczałem do różnych szkół o profilu plastycznym oraz kilka lat pracowałem w zawodzie witrażysty. W tym to czasie zgłębiałem tajniki sztuki wyrobu witraży oraz uczyłem się formy i estetyki wykonania. Obecnie realizuję swoje marzenia, czyli prowadzę własną pracownię witraży i jestem usatysfakcjonowany, gdyż udało mi się połączyć twórczą pasję z biznesem.

Pracownia nastawiona jest na pomoc dla wszystkich, którzy szukają form i kształtów odzwierciedlających swój niepowtarzalny charakter, przenosząc go do domowego zacisza. Wszystkie prace projektowane są przeze mnie, dlatego klient może być pewny, że wszelkie jego oczekiwania zostaną spełnione a zamówienia pieczołowicie dopracowane. Pracownia witraży opiera się przede wszystkim na własnej inwencji twórczej,  jednak na specjalne zamówienie klienta, wykonuję również witraże z powierzonych, bądź też przekazanych projektów.

Bartosz Kubera

Witraż

Pracownia witraży oferuje niepowtarzalne wzory witraży wraz z kompleksowym ich wykonaniem, czyli od projektu przez wykonanie i montaż. Oferuję pomoc przy opracowaniu projektu, przedstawiam jego wizualizację w oparciu o zadany temat lub proponuję swój własny motyw.

Czytaj dalej Witraż

OFERTA

W swojej ofercie posiadam:

 •  Witraże użytkowe i sakralne
 •  Lampy witrażowe i fusingowe
 •  Artykuły dekoracyjne
 •  Statuetki i wyroby okazjonalne

Kontakt

BMK Studio Bartosz Kubera

ul. Akacjowa 10, 43-241 Łąka

tel. 695 331 327      email: biuro@bmkstudio.pl

  GALERIA

  LAMPY

  « 1 z 2 »

  WITRAŻE UŻYTKOWE

  WITRAŻE SAKRALNE

  DEKORACJE

  ZAMÓWIENIA SPECJALNE